Internetes melók
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűjtemény

3 posters

Go down

Gyűjtemény Empty Gyűjtemény

Témanyitás by Admin Pént. Szept. 02, 2016 11:52 am

A következő oldalakon bejelentkezel és ki tudod kérni az előző 5 perc/nap/hét stb alatt összegyűlt satoshidat:
Field Bitcoins
Chronox
Time for Bitco
Moon bitcoin

5 percenként ha kikéred véletlenszerűen ad egy összeget:
Take free bitcoin

10 percenként van 3 esélyed minél magasabb összeg választására:
Field of Bitcoin

10 percenként 2 esélyed van hogy rátalálj a minél nagyobb összegre illetve 30 játékonként játszatsz egy szuperjátékot ahol jóval magasabb összegek várnak. Heti egyszer fizetnek automatikusan a pénztárcádba, ha eléri az egyenleg a 10e satoshit:
Boxbit

Hasonló az előzőhöz, fél óránként van 4 lövésed amivel üvegekre (és benne persze satoshira) célozhatsz:
Shotbit

Napi fix összeg + 5 csákány, hogy minél több satoshit lelj:
Pick-bit

Békával kell a sorok közt levelekre ugrálni, úgy, hogy minden sorban egyre több krokodil van:
Frog Faucet

Voltaképp egy btc faucet gyűjtőhely. Napi bejelentkezésért ad 1000 satoshit + 10et ha a mátrix minden elemére klikkelsz a megadott sorrendben:
BTC matrix

100 - 10e satoshi óránként - faucetboxra díj nélkül azonnal küldi:
Ice Bitcoin

200 - 100e satoshi óránként - faucetboxra díj nélkül azonnal küldi
Earth Bitcoin

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.

https://internetesmelo.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Gyűjtemény Empty Re: Gyűjtemény

Témanyitás by payver22 Csüt. Szept. 08, 2016 4:51 pm

Eddig nem foglalkoztam Bitcoinos oldalakkal. Nemrégen regeltem Upholdra, de igazán fogalmam sincs az egészről. Nem értem az egészet sajnos. Nagyon bizonytalannak és értelmetlennek tűnik ez az egész, de lehet, hogy csak hülye vagyok hozzá, nem tudom.

payver22

Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.

Vissza az elejére Go down

Gyűjtemény Empty Re: Gyűjtemény

Témanyitás by Admin Szomb. Szept. 10, 2016 4:36 pm

Tény és való, hogy sok a csaló oldal itt is, bár a fentiek mindegyike már fizetett nekem. Ami igazából szerintem a macera, hogy nagyon apránként gyűlik a pénz. 1 BTC az 100m Satoshi (1 BTC perpill 629 dolcsi). A legtöbb ilyen oldalon (mármint ami nem bányász) 50/100+ Satoshit lehet gyűjteni alkalmanként bár van olyan napi gyűjtősöm, ahol 250-300 környékét... Idő, míg szemmel látható összeg összejön... Referáltakkal értelemszerűen kevesebb.
Az időlimiteseknél rajtad áll (meg persze a szerencsén), hogy hányszor nézel be egy nap és mennyit sikerül gyűjteni.
Mint említettem idő ez, bár itt nem kell annyit kattintgatni mint a PTCknél.

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.

https://internetesmelo.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Gyűjtemény Empty Re: Gyűjtemény

Témanyitás by janosom Hétf. Szept. 12, 2016 6:08 pm


Már 1 hónapja naponta futtatom a BitMiner Bitcoin gyüjtő lapot,kikértem 2x 0,005 bitcoint ezek nem érkeztek meg a Bitcoin számlámra ?Már az első kikérés után a Windraw gomb fehér szinű lett azóta is úgy van.Itt nincs olyan menű amiben mutatná,hogy a kikérés folyamatban van vagy kifizetés megtörtént?Nincs kifizetési bizonylat?Stb.
Egyáltalán korrekt lap ez?Érdemes ezzel foglalkozni?

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

Gyűjtemény Empty Re: Gyűjtemény

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.