Internetes melók
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THW GLOBAL - Videónézés

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by Admin Pént. Szept. 23, 2016 1:06 pm

Én csak 5-9 perceseket leltem. Amúgy nekem ma pl folyamatosan hibát jelez az oldal. Megnézek egy videót aztán service unavailable....

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.

https://internetesmelo.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Pént. Szept. 23, 2016 5:55 pm

Ez több mint 9 perces video!
Kevin Smith

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Kedd Szept. 27, 2016 11:43 am


janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Kedd Szept. 27, 2016 12:23 pm

Nem értem aki feltette a témát miért nem ad tanácsot pl melyek a hosszu videók?

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Szer. Szept. 28, 2016 8:19 am


A THW GLOBAL ÁTVERÉS

Nem akartam írni a THW Global nevű programról, de olyan mennyiségű hirdetés öntötte el a Facebookomat, ami ismételten meghaladta az ingerküszöbömet és ez már hetek óta tart.

Az elejétől fogva mondtam az érdeklődőknek, hogy mielőtt ész nélkül beleugranak egy újabb csaló vállalkozásba, legalább használják a józan eszüket. Ugyebár azt hirdeti ez az új weboldal, hogy rövidfilmeket kell megnézni, kommentelni, stb. és ezzel akár 25$-t is lehet keresni óránként, maximum heti 10 órában. Ez elvileg 250$ lenne, ha a maximumot veszem, de számoljunk csak 200-al, akkor nem kérdezheti senki, hogy miért maximumot vettem alapul.
Szóval, szorozzuk fel ezt a számot a jelenlegi taglétszámmal, ami kb. 1.8 millió felhasználót jelent. 200x1.800.000=360.000.000 azaz háromszázhatvanmillió dollár, amit 10 óránként keresni fognak az emberek!!! Rajtam kívül más is utánaszámolt vajon? Mert már mindenki ezt hirdeti és elképzelhetetlen, hogy mi megy a hirdetési csoportokban!
Ennyi pénzt nem termelnek ki a reklámfilmek és egyéb más filmek! Ilyen jól sehol nem fizetik a kommentelést és a videónézést, szóval ébresztő!!!

De van itt más is. A nyár eleje óta elindult a weboldal prelaunch üzemmódban, azaz akkortól lehetett beregisztrálni, de ezen kívül semmit nem lehetett csinálni. Ja, dehogynem. Toborozni, természetesen az üres ígéretekkel! Ennek már 4 hónapja lassan, mégis az admin megvárta, amíg ezen a héten végre elindult a weboldal élesben, de a fizetési processzorok felinstallálását csak jövő szombatra ígéri. Mi az, eddig nem volt elég idő erre? Aki nem tudná egyébként, annak elárulom, hogy nem tart ám két hétig egy proci berakása. 2-4 munkanap alatt el lehet intézni, van ahová még ennyi sem kell. Szóval ez a jövő szombat már nagyon sunyi.
És addigra már 700.000.000 dollár fizetnivaló lesz alsó hangon.

És akkor, hogy feltegyem az i-re a pontot. Most tudtam meg, hogy ideiglenesen mégiscsak felrakják a Payza processzort, hogy fel lehessen minősülni az upgrade csomagra, ahol nyilván majd drágább videókat nézhetnek meg. Na és a legszebb az, hogy vajon mennyiért kínálják a felminősülést. Megmondom: 1000$-ért!

Azt hiszem nem kell többet írnom, akinek ez nem volt elég, azon úgysem lehet segíteni. El tudom képzelni, hogy lesznek 1000$-os befizetések és ezekből ideig-óráig ki is fog fizetni valamennyit a THW Global, csak azért hogy a kétkedőket is meggyőzze és lehessen mit lobogtatni.
Engem nem fog meggyőzni!
A legtöbb pénz, amit el tudnék képzelni egy ilyesfajta tevékenységért az maximum 1$ lenne óránként, de még ez is túl sok lenne.

Hogy mi a célja a programnak? Véleményem szerint ez nem más, mint internetes adatgyűjtés világméretekben. Felhasználói nevek, lakcímek, emailcímek, telefonszámok, processzoradatok, stb. Ezt aztán szép pénzekért el lehet adni illegálisan, akár többször is. Ez az igazi biznisz, csak éppen nem a tagságnak. Ők csak a balekok lesznek, akiknek az adataiból pénzt csinál néhány gazember. A cikket megosztani ér!

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Szer. Szept. 28, 2016 8:20 am

Valaki ezt irta majd kiderül mi is az igazság!

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Szer. Szept. 28, 2016 8:22 am


A THW GLOBAL ÁTVERÉS

Nem akartam írni a THW Global nevű programról, de olyan mennyiségű hirdetés öntötte el a Facebookomat, ami ismételten meghaladta az ingerküszöbömet és ez már hetek óta tart.

Az elejétől fogva mondtam az érdeklődőknek, hogy mielőtt ész nélkül beleugranak egy újabb csaló vállalkozásba, legalább használják a józan eszüket. Ugyebár azt hirdeti ez az új weboldal, hogy rövidfilmeket kell megnézni, kommentelni, stb. és ezzel akár 25$-t is lehet keresni óránként, maximum heti 10 órában. Ez elvileg 250$ lenne, ha a maximumot veszem, de számoljunk csak 200-al, akkor nem kérdezheti senki, hogy miért maximumot vettem alapul.
Szóval, szorozzuk fel ezt a számot a jelenlegi taglétszámmal, ami kb. 1.8 millió felhasználót jelent. 200x1.800.000=360.000.000 azaz háromszázhatvanmillió dollár, amit 10 óránként keresni fognak az emberek!!! Rajtam kívül más is utánaszámolt vajon? Mert már mindenki ezt hirdeti és elképzelhetetlen, hogy mi megy a hirdetési csoportokban!
Ennyi pénzt nem termelnek ki a reklámfilmek és egyéb más filmek! Ilyen jól sehol nem fizetik a kommentelést és a videónézést, szóval ébresztő!!!

De van itt más is. A nyár eleje óta elindult a weboldal prelaunch üzemmódban, azaz akkortól lehetett beregisztrálni, de ezen kívül semmit nem lehetett csinálni. Ja, dehogynem. Toborozni, természetesen az üres ígéretekkel! Ennek már 4 hónapja lassan, mégis az admin megvárta, amíg ezen a héten végre elindult a weboldal élesben, de a fizetési processzorok felinstallálását csak jövő szombatra ígéri. Mi az, eddig nem volt elég idő erre? Aki nem tudná egyébként, annak elárulom, hogy nem tart ám két hétig egy proci berakása. 2-4 munkanap alatt el lehet intézni, van ahová még ennyi sem kell. Szóval ez a jövő szombat már nagyon sunyi.
És addigra már 700.000.000 dollár fizetnivaló lesz alsó hangon.

És akkor, hogy feltegyem az i-re a pontot. Most tudtam meg, hogy ideiglenesen mégiscsak felrakják a Payza processzort, hogy fel lehessen minősülni az upgrade csomagra, ahol nyilván majd drágább videókat nézhetnek meg. Na és a legszebb az, hogy vajon mennyiért kínálják a felminősülést. Megmondom: 1000$-ért!

Azt hiszem nem kell többet írnom, akinek ez nem volt elég, azon úgysem lehet segíteni. El tudom képzelni, hogy lesznek 1000$-os befizetések és ezekből ideig-óráig ki is fog fizetni valamennyit a THW Global, csak azért hogy a kétkedőket is meggyőzze és lehessen mit lobogtatni.
Engem nem fog meggyőzni!
A legtöbb pénz, amit el tudnék képzelni egy ilyesfajta tevékenységért az maximum 1$ lenne óránként, de még ez is túl sok lenne.

Hogy mi a célja a programnak? Véleményem szerint ez nem más, mint internetes adatgyűjtés világméretekben. Felhasználói nevek, lakcímek, emailcímek, telefonszámok, processzoradatok, stb. Ezt aztán szép pénzekért el lehet adni illegálisan, akár többször is. Ez az igazi biznisz, csak éppen nem a tagságnak. Ők csak a balekok lesznek, akiknek az adataiból pénzt csinál néhány gazember. A cikket megosztani ér!

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Szer. Szept. 28, 2016 8:25 am


A THW GLOBAL ÁTVERÉS

Nem akartam írni a THW Global nevű programról, de olyan mennyiségű hirdetés öntötte el a Facebookomat, ami ismételten meghaladta az ingerküszöbömet és ez már hetek óta tart.

Az elejétől fogva mondtam az érdeklődőknek, hogy mielőtt ész nélkül beleugranak egy újabb csaló vállalkozásba, legalább használják a józan eszüket. Ugyebár azt hirdeti ez az új weboldal, hogy rövidfilmeket kell megnézni, kommentelni, stb. és ezzel akár 25$-t is lehet keresni óránként, maximum heti 10 órában. Ez elvileg 250$ lenne, ha a maximumot veszem, de számoljunk csak 200-al, akkor nem kérdezheti senki, hogy miért maximumot vettem alapul.
Szóval, szorozzuk fel ezt a számot a jelenlegi taglétszámmal, ami kb. 1.8 millió felhasználót jelent. 200x1.800.000=360.000.000 azaz háromszázhatvanmillió dollár, amit 10 óránként keresni fognak az emberek!!! Rajtam kívül más is utánaszámolt vajon? Mert már mindenki ezt hirdeti és elképzelhetetlen, hogy mi megy a hirdetési csoportokban!
Ennyi pénzt nem termelnek ki a reklámfilmek és egyéb más filmek! Ilyen jól sehol nem fizetik a kommentelést és a videónézést, szóval ébresztő!!!

De van itt más is. A nyár eleje óta elindult a weboldal prelaunch üzemmódban, azaz akkortól lehetett beregisztrálni, de ezen kívül semmit nem lehetett csinálni. Ja, dehogynem. Toborozni, természetesen az üres ígéretekkel! Ennek már 4 hónapja lassan, mégis az admin megvárta, amíg ezen a héten végre elindult a weboldal élesben, de a fizetési processzorok felinstallálását csak jövő szombatra ígéri. Mi az, eddig nem volt elég idő erre? Aki nem tudná egyébként, annak elárulom, hogy nem tart ám két hétig egy proci berakása. 2-4 munkanap alatt el lehet intézni, van ahová még ennyi sem kell. Szóval ez a jövő szombat már nagyon sunyi.
És addigra már 700.000.000 dollár fizetnivaló lesz alsó hangon.

És akkor, hogy feltegyem az i-re a pontot. Most tudtam meg, hogy ideiglenesen mégiscsak felrakják a Payza processzort, hogy fel lehessen minősülni az upgrade csomagra, ahol nyilván majd drágább videókat nézhetnek meg. Na és a legszebb az, hogy vajon mennyiért kínálják a felminősülést. Megmondom: 1000$-ért!

Azt hiszem nem kell többet írnom, akinek ez nem volt elég, azon úgysem lehet segíteni. El tudom képzelni, hogy lesznek 1000$-os befizetések és ezekből ideig-óráig ki is fog fizetni valamennyit a THW Global, csak azért hogy a kétkedőket is meggyőzze és lehessen mit lobogtatni.
Engem nem fog meggyőzni!
A legtöbb pénz, amit el tudnék képzelni egy ilyesfajta tevékenységért az maximum 1$ lenne óránként, de még ez is túl sok lenne.

Hogy mi a célja a programnak? Véleményem szerint ez nem más, mint internetes adatgyűjtés világméretekben. Felhasználói nevek, lakcímek, emailcímek, telefonszámok, processzoradatok, stb. Ezt aztán szép pénzekért el lehet adni illegálisan, akár többször is. Ez az igazi biznisz, csak éppen nem a tagságnak. Ők csak a balekok lesznek, akiknek az adataiból pénzt csinál néhány gazember. A cikket megosztani ér!

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by Admin Szer. Szept. 28, 2016 9:53 am

Hát, hogy őszinte legyek én abba is hagytam. Megvárom míg kiderül, hogy mi lesz...

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.

https://internetesmelo.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by payver22 Csüt. Szept. 29, 2016 9:03 am

Jelenleg tényleg elég bizonytalan minden sajnos.
Én azért nem látom ennyire negatívnak az egész programot, de az tény, hogy nagyon kiforratlan még a dolog.
Az 1000$-t nem tudom, hogy honnan veszed janosom, én 30$-os tagságbefizetésről tudok, az is 3 hónapra szól, a havi díj 10$. Ezt csak annak érdemes esetleg megvenni, akinek vannak direktjei, és tudja, hogy dolgoznak is rendesen.
Nekem van jó pár dolgozó refem, de én sem fizetem be ezt az összeget, várok még, hogy mi lesz.
Az óránkénti 25$ eleve egy maximumnak volt megadva. Most azt írják, hogy ezt kb. fél év alatt lehet talán elérni.
Én örülnék 1-2$-nak is, de szerintem vagyunk így többen, ennél jóval kevesebbért ülünk sokan a gép előtt egész nap.
A heti 10 órát én megnézem, néha kommentelek is. Mivel nincs jelenleg jobb dolgom, időmbe belefér, adok neki egy esélyt.
A cég bevétele legnagyobb részt nyilván a hirdetésekből, és az esetleges megrendelésekből, vásárlásokból lesz, azért is csak jóval később derül majd ki, hogy mennyi is lesz a keresetünk a tokenek alapján.
És persze döntse el mindenki saját maga, hogy dolgozik-e az oldalon vagy nem. Vagy később mégis bekapcsolódik, ha most meg kivár. Majd az idő eldönti, hogy mit érdemes.

payver22

Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Pént. Szept. 30, 2016 8:56 am

Nagyon nem működik az információ csere?

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Hétf. Okt. 03, 2016 6:56 am

Nincs senki a témában pedig lehetne miről konzultálni?!

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by payver22 Hétf. Okt. 03, 2016 7:39 am

A témából én kiszálltam, átadó a topik.
Valaki itt úgyis nagyon érti, ha akarja, átveheti, a témanyitó hozzászólásomat töröltem a linkemmel együtt.
Az esetleges hozzám regisztráltak megkereshetnek emailben, természetesen szívesen válaszolok a kérdésükre.

payver22

Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Kedd Okt. 04, 2016 12:49 pm

Amit tudni lehet a THW-ről!
Az alábbiakban tájékoztatlak benneteket a munkával kapcsolatos
tudnivalókról az eddigi ismereteim alapján:

THW Global munka összefoglalása, az eddig információk alapján
A következő minőségben vannak tagok a rendszerben, ezt mindenki maga dönti el, hogy melyik tagság a számára a legelőnyösebb. A legtöbben az IV (ingyenes csoportban vagyunk, de aki akar, majd a keresetéből később is felminősülhet.)
International IV típusok
1. INTERNATIONAL VIEWER (IV)
Ingyenes részvétel
Kereseti maximum saját munka után: 1000 $
Jutalékok, csapatépítésből 10000 $
2. (ÚJ) INDEPENDENT International Viewer (IIV)
49.95 $/év
Minden érvényes, ami az 1. csoportban van + személyre szabott honlap
3. Certifid International (Ivs)
995 $ egyszeri díj
39.95 $ havi díj
nincs fizetési limit
THW Global szabadalom International Viewer IV, International Viewer system pontrendszerén
Tokenek:
A partnerek aktivitása Tokenekben kalkulálva,
A Tokenek pontokra válthatók
Árfolyam havonta 1 X kikalkulálva
Minden országnak saját Token (egyenlőre egységes lesz minden országban)
THW Global tevékenységek, amelyekkel pénzt lehet keresni
Ingyenes:
Fizetős Videó nézés
Csapat építés (nem kötelező, de megéri)
Online vásárlás (nem kötelező)
Kereső motorok (később használjuk)
Kérdőívek kitöltése
Termék tesztelés
Erőláb Bónusz ÚJ!
Fizetős:
ugyanaz mint az ingyenesek +
hirdetés értékesítés
Management bónusz
Kódolt bónusz (70 szint)
Partnership
Erőláb Bónusz
THW Global kereseti lehetőségek
IV tagok
Jövedelem videó nézésből:
Nézd meg a videót és kommentáld, (pillanatnyilag nem kötelező)
Minimum 5 óra és maximum 10 óra hetente a munkaidő
Maximum 25 $-os órabér a ledolgozott órák függvényében
Jövedelem csapatépítésből:
Hívj partnereket a THW Globalba és keress akár 20 %-ot az első vonalad jövedelmük után. Ahhoz, hogy erre jogosult legyél az előző hónapban 2000 pontot kell gyűjtened.
Figyelem: a Pont nem ugyanaz, mint a Token
Limit:
Bónusz kvalifikáció 2000 pont az előző hónapban
Team Commision = csapat jutalék:
A 9-10 szintről is kapsz jutalékot
4 % a másik 9 szintről:
Kvalifikáció rögzítése pontokban az előző hónapban
Pontok kalkulálva:
a héten 1 x péntektől – péntekig
csapatjutalék megállapítása 2-4 nap
A szintenkénti csapat jutalékhoz jogosító pontok az előző hónapban:
Generations Points Required
1. 2000
2. 2000
3. 2000
4. 5000
5. 5000
6. 7500
7. 7500
8. 10000
9. 15000
10. 20000
Csapat jutalék minden hónapban + a saját jövedelmed.
Hamarosan jön!
Jövedelem online vásárlásból:
ha terméket veszel (nem kötelező) Token jár minden elköltött $-ért
Ha a partnered vásárol, akkor azután is keresel.
Jövedelem kérdőívekért:
Töltsd ki a kérdőívet, mond el a véleményed a termékről, szolgáltatásról, ezért is fizetést fogsz kapni
Használd a kereső motort:
Saját kereső motorja lesz a rendszernek, ha használni fogod ezért is fizetést kapsz.
Termék minták tesztelésével is pénzt lehet keresni:
(Ez csak akkor lehetséges, ha a terméktesztelést megrendelő cég a Te közeledben fizikailag is elérhető)
Erőláb bónusz ÚJ! ÚJ! ÚJ!
Amit az ingyenesen kezdőknek és fizetősöknek jelent
Ingyenesek
Bónusz maximum 1000 $-ig
0,50 $/fő
Példa: 100 fő 50 $
Fizetős
nincs limit (70 szint)
0,50 $/fő
Példa: 10 000 fő 5000 $
Az erőláb bónusz feltétele:
Aki akar az erőláb bónuszból is részesedni, az megrendel egy oktatási csomagot az irodában az eleaming menüpontban. Ezt az oktatási csomagot magyarra fordítják majd.
Ennek az oktatási csomagnak havi díja van, havi 10 $-ba kerül. A jelenleg megrendelhető legkisebb csomag 3 hónapra szól. Tehát aki az erőláb bónuszból is ki akarja venni a részét, az befizeti a legkisebb csomag díját 30 $-árt, amikor a fizetési processzorok már rendelkezésre állnak.
Az erőláb bónusz azt jelenti, hogy aki jogosult lesz rá, folyamatosan kapja a jutalékot a rendszerből mindazok után, akik utána vásárolják meg, tehát ez független a saját szponzoráltjaitól.
Az erőláb bónusz október 15-től folyamatosan kerül jóváírásra az irodába.
Azok a juttatások, amelyek nem bónusz juttatások, a szeptemberi munkadíjak, november 24-én kerülnek kifizetésre, majd az októberi munkadíjak december 15-én stb. tehát mindig egy hónap csúsztatással.
Hamarosan bekapcsolásra kerülnek a fizetési processzorok. Ebből több is lesz, majd ha eljön az ideje, akkor meglátjuk az irodában.
Új dolog a videó nézéssel kapcsolatosan
A programozók azon dolgoznak, hogy a reklámok idejét is beszámítják majd a videó nézés idejébe, ez 7-10 nap múlva lesz megoldva.
A 10 perces és nagyobb reklámoknál 34 másodpercenként számol 1-1 tokent. 10 perces reklám esetén ez 10x60=600/34 = 17 tokent jelent.
A statisztikában megjelent Factor oszlop célja még nem tisztázott. Erre kértek meghatározást a vezetőségtől.
THW Global felhívja a figyelmet a következőkre:
Csak Chrome böngészőt használjon mindenki,
Aki még nem tette meg töltse ki a demográfiai kérdőívet,
Az egyéb email címeket ki kell javítani, akinek nincs az nyisson gmail.comfiókot,
Tilos a családtagok egyvonalban történő regisztrációja, kizárást von maga után,
Tilos a videó linkeket más helyről másolni, csak az irodában található videókat lehet nézni. Mindent dokumentálnak és iroda blokkolást von maga után,
Kommentelni, lájkolni nem kötelező, az csinálja, aki akarja,
A cég azoknak fizet, aki ledolgozza hetente legalább a minimum 5 órát. 10 óránál nem kell többet dolgozni, mert nem számolják el.
Ha nincs meg a héten a minimum 5 óra, akkor csak az a hét esik ki a teljesítményből,
Új hét új elszámolás,
A facebook és twitter megosztásokkal óvatosan kell bánni, mert letilt facebook is twitter is, mert konkurenciának tekint, a megosztásokat nem kell erőltetni,
A regisztráció feltétele a betöltött 18. év.
Később dokumentumokkal kell igazolni az irodát, mert a cégnek ismernie kell azokat, akik neki dolgoznak, így ki fognak derülni a pozíció halmozások is.
Nem várnak el mást egyenlőre, csak azt, hogy mindenki becsületesen nézze az irodájában lévő videókat.
Az elmondottak szerint a videó nézés idejébe beleszámítják a Does Not Earn Tokens oszlopban lévő videók idejét is.
A szervereken folyik a munka és minden dokumentálva van, a csalókat kizárják a rendszerből.

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by Admin Kedd Okt. 04, 2016 2:10 pm

Na de szépen összeszedted Smile

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.

https://internetesmelo.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by Admin Kedd Okt. 18, 2016 9:46 am

Van valami új infó róla? fizetett már valakinek?

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.

https://internetesmelo.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Pént. Okt. 21, 2016 12:57 pm

Magyarországon regisztráltak tekintetében időlegesen szünetel a szolgáltatás!
Ennek indokait nem ismerem!Lehet hogy hiába volt a sok elpazarolt idő, 24.-én kifizetést igért? Kiváncsi leszek a fejleményekre.

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by Admin Pént. Okt. 21, 2016 5:10 pm

Netet böngészve sehol sem lelek semmi kifizetési bizonylatot még. Egyelőre néma csend van az oldalról.

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.

https://internetesmelo.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Hétf. Okt. 24, 2016 12:02 pm

Gyakorlatilag nem lehet videot nézni azt irja,hogy ideiglenesen nem működik Magyarországon?
Gyanus nekem ma kellene fizetni és mire fizetne letilt?Nem ferr dolog sok munkám,időm van benne.
Sajnos az internetes melók,melyek többsége nagyon idő igényes sok türelemre kitartásra van szükség,90%-ban csalás.

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Szer. Okt. 26, 2016 10:24 am

A tegnap esti webkonferencia rövid összefoglalója! Átmenetileg, a videónézéssel kapcsolatos problémák miatt a THW eltörölte a heti minimum 5 órás limitet, tehát ez azt jelenti, hogy az annál kevesebb megtekintést is kifizetik. A cég jelen pillanatban is azon dolgozik hogy a csalókat kiszűrje a rendszerből, illetve újabb hirdetőkkel kötnek szerződést. Jelen pillanatban még az előszervezés stádiumában vagyunk, ezért a cég bemutatkozása dec. 21-én lesz hivatalosan! Az erőláb bónuszban levő pozíciótartáshoz szükséges befizetés határideje okt. 31-ig lett meghosszabbítva! Az utolsó nap nov 2. reggel !!! 48 órán belül a cég hivatalos levelet fog küldeni arról, hogy milyen új dolgokat fognak bevezetni a THW üzletben. Addig a videónézést felfüggesztették! A levélben fantasztikus híreket fogunk kapni !!! Minden információt a top 10 felső vezetőktől kapunk, akik közvetlen a céggel vannak kapcsolatban! Tehát, amit kapunk hírleveleket, a vezetők vannak megbízva annak közzétételével, illetve kiküldésével. Sajnos kevesen nézték a videókat az elmúlt napokban (mindössze 5% a THW tagoknak; ez nagyon kevés). A céges ügyfelek ezzel nincsenek megelégedve! Hamarosan felkerülnek a webirodába a Free System gombok, ezek a fizetési processzorok. A cég hamarosan 2 új divíziót fog bevezetni - erről is kapunk hamarosan információkat. A cég nagyon tapasztalt szakemberekből áll. és megfontoltan hozza meg a döntéseit. A kifizetési napokról hivatalosan fogunk értesítést kapni! Kérlek benneteket, hogy amikor újraindul a munka, azaz a videónézés, mellőzzétek a link másolásokat! A cég figyeli a munkánkat, csak becsületesen és tisztességesen lehet dolgozni, mert a reklámozó cégektől akkor fog a THW megrendeléseket kapni! Amikor megnyílik a videónézés, minden videót nézzünk meg (a rövideket is) !!! Kívánok nektek jó munkát és sok sikert a THW üzletben! Tudom, hogy mindenki izgatott már, de várjuk meg a cég levelét, amiben nagyon jó híreket kapunk, és tartsuk be a szabályokat! Ez mindannyiunk érdeke !!! Köszönöm

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by Admin Szer. Okt. 26, 2016 10:48 am

köszi az infókat

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.

https://internetesmelo.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by janosom Hétf. Okt. 31, 2016 5:15 pm

A THW Global oldalon a videó nézéssel kapcsolatos munka nem állt le csak várakozunk, a külső hirdetőkre, a hirdetési helyek értékesítésére.
Amíg nincs elegendő hirdető, nincs reklám, nincs mit nézni sem. (Korábbi tájékoztatóban már volt szó arról, hogy miért jutottunk ide.)
Több mint 2 hete már a cég külső reklám értékesítések ügyében tárgyal sok országban, mivel a volt ügyfelek elégedetlenség miatt lemondtak a reklámozási szándékukról.
Köszönhetjük azoknak, akik közreadták, hogy hogyan kell csaló módon videót nézni. Ezért lett kikapcsolva sok országban a videó nézés.

Előzetes tájékoztatások szerint november újra fog indulni, de a napot még nem lehet tudni pontosan.
A THW Global működésének a szeptember 21 - december 21-ig terjedő időszaka egy elő regisztrációs szakasz, amikor még ingyenesen lehet regisztrálni. Később már nem lesz ingyenes a regisztráció.
Ha vannak meghívott jelöltjeid, ez alatt az idő alatt még beregisztrálhat bárki ingyen.
December 21- e után már nem lehet ingyenesen regisztrálni. Ez az időszak azt is jelenti, hogy az oldalon még különböző munkálatok folynak, a hirdetőkkel tárgyalnak, tehát még tartanak az előkészületek. Aki regisztrált az várjon türelemmel.
Az eddig elvégzett érvényes hetek elszámolása, kifizetése és erőláb bónusz jutalékok kifizetése a korábban meghatározott ütemezés szerint történik.

Erőláb bónusz befizetési határidő hosszabbítva 2016. november 2.

Kezdeti teljesítmény bónusz kifizetési nap 2016. november 4. azután folyamatosan.

Certificate IV Bonus kvalifikáció hosszabbítva 2016. november 2 (csak a minősített tagokra vonatkozik) Kezdeti Certificate Management IV Bonus kifizetési nap 2016. november 4. (csak a minősített tagokra vonatkozik) Kezdeti Certificate IV Kódolt bónusz kifizetési nap 2016.november 4 (csak a minősített tagokra vonatkozik).

IV ingyenes megtekintést elszámoló első időszak 2016. szeptember 21-től - október 31 IV ingyenesek első kifizetésének ideje: 2016 november 24. Ez az időszak azt is jelent, hogy ebben a szakaszban hozzák fel az órabéreket a korábban meghirdetett 25 $-ra. Erre sajnos várni kell még.

A cégben lévő vezetők a videó nézés munkától teljesen függetlenül javaslatot tettek a THW Global felé egy mátrixos kereső tevékenység indítására.
Ez nem ingyenes, de nem is kötelező.
Ezt ezért hozták létre, hogy akik itt vannak addig is pénzt kereshessenek, amíg újra nem indul a videó nézés.
Erről mindenki önállóan maga dönt, függetlenül attól, hogy szponzora vagy mások mit mondanak.

EZ NEM KÖTELEZŐ! Csak az vesz benne részt, aki akar!
Ez teljesen független a videó nézéstől!
Aki ebben nem vesz részt, semmilyen hátrány nem éri.
Számára továbbra is megmarad a videó nézés lehetősége, ha majd a videók újra indulnak.

Az újra indulásról értesítést fogsz kapni.

A rendszerben már benn van a Payzáról történő befizetés lehetősége, hamarosan több fizetési processzor is be lesz állítva.
Nem lehet más módon befizetni csak az irodából indítva.
Közvetlen átutalás megszűnt.

Figyelem!
Csak gmail.com email címmel lehet a rendszerben dolgozni, aki nem javította ki az tegye meg, javítsa ki a profiljában,
ott ahol a személyes adatait megadta.
Aki még nem tette meg, töltse ki a demográfiai kérdőívet, iratkozzon fel a hírlevélre, mert amíg ezt meg nem teszi, addig nem aktív az irodája.

janosom

Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2016. Aug. 31.
Age : 73
Tartózkodási hely : Kazincbarcika

http://fjanos-honlapja.hupont.hu

Vissza az elejére Go down

THW GLOBAL - Videónézés - Page 2 Empty Re: THW GLOBAL - Videónézés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.